Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

I miejsce w konkursie plastycznym "Muzealne Zbliżenia"

Znamy wyniki kolejnej edycji konkursu "Muzealne Zbliżenia" adresowanego do uczniów Powiatu Nyskiego, a organizowanego przez nyskie muzeum. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych prezentują prace plastyczne, natomiast uczniowie gimnazjów: fotografie.

W konkursie wzięło udział 5 uczniów naszej szkoły: Jakub Kret z kl. 2b, Karolina Naciasta z kl. 4b, Aleksandra Ostrowska z kl. 5b, Natalia Chotowicka z kl. 5b, Wojciech Kosmal kl. 5b, Natalia Kołodeńska z kl. 6a.

Praca Karoliny Naciastej z kl. IV b zajęła w tym konkursie zaszczytne I miejsce, a praca Wojtka Kosmala została wyróżniona.

Uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbyło się 29.05.2013 r. o godz. 11.00 w Muzeum w Nysie. W uroczystościach uczestniczyli uczniowie biorący udział w konkursie wraz z opiekunką panią Agnieszką Kret oraz klasa IIb z wychowawczynią panią Lucyną Furdykoń.

Gratulujemy!

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Ogłoszenie stopni alarmowych na terenie całego kraju
    Biuro Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Nysie informuje, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 6 z dnia 17 stycznia...
  • Kto dostanie Trytona?
    Znamy już nominowanych do najbardziej prestiżowej nyskiej statuetki. Kapituła wybrała kandydatów do nagrody Trytona Nyskiego. Uroczysta gala, podczas której poznamy laureata statuetki odbędzie się 22 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 135 gości 
LOGOWANIE