Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

I miejsce w konkursie plastycznym "Muzealne Zbliżenia"

Znamy wyniki kolejnej edycji konkursu "Muzealne Zbliżenia" adresowanego do uczniów Powiatu Nyskiego, a organizowanego przez nyskie muzeum. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych prezentują prace plastyczne, natomiast uczniowie gimnazjów: fotografie.

W konkursie wzięło udział 5 uczniów naszej szkoły: Jakub Kret z kl. 2b, Karolina Naciasta z kl. 4b, Aleksandra Ostrowska z kl. 5b, Natalia Chotowicka z kl. 5b, Wojciech Kosmal kl. 5b, Natalia Kołodeńska z kl. 6a.

Praca Karoliny Naciastej z kl. IV b zajęła w tym konkursie zaszczytne I miejsce, a praca Wojtka Kosmala została wyróżniona.

Uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbyło się 29.05.2013 r. o godz. 11.00 w Muzeum w Nysie. W uroczystościach uczestniczyli uczniowie biorący udział w konkursie wraz z opiekunką panią Agnieszką Kret oraz klasa IIb z wychowawczynią panią Lucyną Furdykoń.

Gratulujemy!

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Uwaga na sily wiatr
    IMGW-PIB przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z zachodu.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 209
    Dziś specjalnym gościem Nyskiej Kroniki Filmowej będzie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. Powiemy też o finałowej gali akcji Przedszkolak ratuje, Trytonie Nyskim i o tym jak będzie przebiegał ruch w centrum Nysy, już po...
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 191 gości 
LOGOWANIE