Konkurs: "Bezpieczny w sieci – powiedz to innym" zaprojektuj T-SHIRT

"Bezpieczny w sieci – powiedz to innym” – konkurs na wykonanie projektu na koszulkę (T-shirt) mówiącego jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Trwa „Bezpieczny w sieci – powiedz to innym”,  to  kolejna,  już  3  edycja   konkursu  Edukacji z Panem T.I.K.iem, poświęcona Internetowi i pracy w sieci, organizowana wspólnie przez Gimnazjum nr 49 im. S. Starzyńskiego w Warszawie i Polskie Towarzystwo Informatyczne. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci.

Uczniowie mają za zadanie zaprojektować nadruk wielkości A4 na T-shirt (tworząc grafikę, hasło czy też używając symboli) informujący rówieśników jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Pracę należy wykonać całkowicie samodzielnie, w dowolnym programie graficznym. Termin  nadsyłania prac konkursowych (projektów nadruku) mija 15 kwietnia 2013 r.  Uroczystość zakończenia konkursu i wręczenia nagród odbędzie się w Warszawie 15 maja po finale konkursu "TIK?-TAK!".

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu www.bezpiecznywsieci.ecdl.pl

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konkursie proszeni są o kontakt z p. A. Kret, sala 224.

źródło: http://bezpiecznywsieci.ecdl.pl/2013/

• Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2018
    Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku, skierowanego do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro.
  • W trosce o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców
    Trwa sezon grzewczy. I choć zima nie daje nam się na razie specjalnie we znaki, warto sprawdzić swoje urządzenia grzewcze. Dotyczy to zwłaszcza właścicieli gazowych piecyków. Nyska Energetyka Cieplna od kilku lat realizuje program wymiany gazowych...