Konkurs: "Bezpieczny w sieci – powiedz to innym" zaprojektuj T-SHIRT

"Bezpieczny w sieci – powiedz to innym” – konkurs na wykonanie projektu na koszulkę (T-shirt) mówiącego jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Trwa „Bezpieczny w sieci – powiedz to innym”,  to  kolejna,  już  3  edycja   konkursu  Edukacji z Panem T.I.K.iem, poświęcona Internetowi i pracy w sieci, organizowana wspólnie przez Gimnazjum nr 49 im. S. Starzyńskiego w Warszawie i Polskie Towarzystwo Informatyczne. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci.

Uczniowie mają za zadanie zaprojektować nadruk wielkości A4 na T-shirt (tworząc grafikę, hasło czy też używając symboli) informujący rówieśników jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Pracę należy wykonać całkowicie samodzielnie, w dowolnym programie graficznym. Termin  nadsyłania prac konkursowych (projektów nadruku) mija 15 kwietnia 2013 r.  Uroczystość zakończenia konkursu i wręczenia nagród odbędzie się w Warszawie 15 maja po finale konkursu "TIK?-TAK!".

Zapraszamy do wspólnej zabawy. Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu www.bezpiecznywsieci.ecdl.pl

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konkursie proszeni są o kontakt z p. A. Kret, sala 224.

źródło: http://bezpiecznywsieci.ecdl.pl/2013/

• Czas na rybę!
    Nyskie Księstwo Jezior i Gór zaprasza na pokaz kulinarny z wykorzystaniem produktów rybnych, które odbędzie się w dniu 21.10.2018 r., o godzinie 15:00 na placu przy Ośrodku Formacyjno-Wypoczynkowym Vincenza Priessnitz.
  • List Prezesa Krus
    Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informują, że w ramach ochrony życia i zdrowia dzieci zamieszkujących tereny wiejskie, podjęta została decyzja o kontynuacji grupowego ubezpieczenia ...