Gminny Konkurs Matematyczny klas III

Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

zadania matematyczne dla dzieciGminny Konkurs Matematyczny

klas III

6 marca 2013r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Nysie odbył się Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III szkół podstawowych. Wzięli w nim udział laureaci szkolnych konkursów. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Stancelewska,  Jakub Nocoń i Kacper Nocoń z kl. 3b. Uczniowie stanęli przed niełatwym wyzwaniem: musieli rozwiązać osiem skomplikowanych zadań wymagających rozumowania, dogłębnej analizy, logicznego myœlenia oraz wykorzystania wiedzy w praktyce.

Miło nam poinformować, że dwa czołowe miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły: Kacper Nocoń zajął II, a Jakub Nocoń III miejsce. Uczniów do konkursu przygotowywała p. Jolanta Bury.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na niełatwej matematycznej niwie!

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Kolejna noc basenów przed nami!
    Już w najbliższą sobotę (25 sierpnia) czeka nas kolejna fantastyczna nocna impreza na nowym kąpielisku. - Zapraszamy od 20.00! DJ DASO przygotował sporo atrakcji. Będzie się działo! - zachęca Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 140
    14 wakatów do nyskiej policji. Przyjęcia do pracy planują również jedni z największych pracodawców w regionie. W dzisiejszej kronice ponadto relacja z Festiwalu Produktów Lokalnych i zapowiedź najbliższych wydarzeń sportowych.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
LOGOWANIE