SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKO-GRAFICZNY

Co powinno się zmienić w Twojej szkole, rodzinie,  otoczeniu, by poprawić relacje między ludźmi (nauczyciel-uczeń, dziecko-rodzina, koledzy w miejscu zamieszkania, osiedlu, miejscowości).

1) Uczniowie klas I-III przygotowują prace plastyczną w formacie A3 (technika dowolna: kredki, pastele, farby, wyklejanka, itp.) na temat „Między nami kolegami!”

2) Uczniowie klas IV-VI przedstawiają temat „Jakie powinny być moje relacje z otoczeniem”. Mogą przygotować pracę:

- plastyczną w formacie A3 (technika dowolna: kredki, pastele, farby, wyklejanka, itp.)

- multimedialną – prezentacja multimedialna w programie Power Point, krótki film

- literacką – opowiadanie, wiersz, komiks

Prace multimedialne oraz literackie mogą być dostarczone na nośniku (pen drive lub płyta CD).

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu powinny być wykonane samodzielnie przez autora.

Każdy uczeń może zgłosić maksymalnie 3 prace do konkursu.

Każda praca zgłoszona do konkursu powinna być wyraźnie opisana (imię i nazwisko autora, tytuł pracy oraz klasa).

Termin składania prac u wychowawców klas lub u pani Alicji Rejdak-Bułki: 01.03.2013.

• Rekrutacja do Policji
    Nyska Policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie. Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Jeśli uważasz, że to służba dla...
  • Cleo w Hali Nysa
    23 lutego w Hali Nysa wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, Cleo. Jej klipy na YouTube osiągają nawet kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a piosenki nie schodzą z czołówek radiowych list przebojów.