Uroczyste otwarcie placu zabaw

W ramach programu rządowego „Radosna Szkoła” 17 października oddano do użytku kolorowy, pięknie wyposażony szkolny plac zabaw. Wszyscy uczniowie naszej szkoły zyskali wspaniałe warunki do rozwoju aktywności ruchowej. Radzimy wszystkim chętnym dzieciakom, aby korzystały z ciepłych dni, jakie oferuje nam tegoroczna jesień, na naszym placu zabaw.  (zobacz fotogaleria)

• Uwaga na sily wiatr
    IMGW-PIB przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z zachodu.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 209
    Dziś specjalnym gościem Nyskiej Kroniki Filmowej będzie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. Powiemy też o finałowej gali akcji Przedszkolak ratuje, Trytonie Nyskim i o tym jak będzie przebiegał ruch w centrum Nysy, już po...