Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Konkurs "Bim bam i ja II"

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu "Bimbam i ja!"
Rozrywka elektroniczna to codzienność naszych dzieci. Maluchy niechętnie odchodzą od telewizora czy komputera. Jak temu zaradzić? Uczmy dzieci samokontroli od najmłodszych lat, by w okresie nastoletnim i dorosłym życiu potrafiły sobie stawiać granice. Na pewno pomoże Wam w tym nasz  konkurs, do udziału w którym warto zachęcić przedszkole Waszego dziecka!

Konkurs kierowany jest zarówno do jednostek przedszkolnych, wczesnoszkolnych, jak i osób indywidualnych. Każda osoba lub grupa może zgłosić jedną pracę, która może być wykonana zbiorowo lub indywidualnie i wyłoniona przez placówkę wewnętrznie.

Więcej informacji na stronie organizatora www.lulek.tv

Są już pierwsze prace uczniów z naszej szkoły:)

Kategoria: prace indywidualne

Hania Kret lat 7 z kl. Ia (praca indywidualna nr 29)

Jakub Kret lat 8 z kl. IIb (praca indywidualna nr 22)

Paweł Rzitka lat 9 z kl. IIb (praca indywidualna nr 66)

Kategoria: prace grupowe

Alicja lat 7 z kl. IIc (prace przedszkoli/szkół  nr 39) - wych. D. Kozioł

Klasa  IIb (prace przedszkoli/szkół  nr 84) - wych. L. Furdykoń

Klasa  Ia (prace przedszkoli/szkół  nr 83) - wych. R. Meres

Wiktoria lat 7 z kl.  (prace przedszkoli/szkół  nr 106)

Nagrodę główną otrzymują prace, które zgromadzą najwięcej głosów w kategorii prace zbiorowe i prace indywidualne, następne nagrody kolejno grupy i osoby indywidualne z największą ilością głosów. Jury również wyłoni po jeden pracy z każdej kategorii, które zostaną laureatami.

Do 23.11.2012r. możecie wysyłać swoje prace! A może już je zgłosiliście? Poinformujcie o tym swojego wychowawcę lub p. A. Kret (sala 224).

Od 23.11.2012r. do 21.12.2012r. możecie głosować!

Zachęcamy do głosowania na prace swoich koleżanek i kolegów.

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Ogłoszenie stopni alarmowych na terenie całego kraju
    Biuro Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Nysie informuje, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 6 z dnia 17 stycznia...
  • Kto dostanie Trytona?
    Znamy już nominowanych do najbardziej prestiżowej nyskiej statuetki. Kapituła wybrała kandydatów do nagrody Trytona Nyskiego. Uroczysta gala, podczas której poznamy laureata statuetki odbędzie się 22 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 
LOGOWANIE