Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Bezpieczne wakacje 2012

W tym roku szkolnym nasza szkoła drugi raz przystępuje do ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne wakacje", której celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. W ramach tej akcji przeprowadzone zostaną zajęcia z zakresu promowania zasad bezpieczeństwa w oparciu o przygotowane scenariusze zajęć,  a  na szkolnej stronie internetowej pojawi się baner akcji. Materiały zostały przygotowane przez ekspertów we współpracy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie udostępnienia materiałów Ministerstwa dla akcji Bezpieczne Wakacje.

W ramach akcji "Bezpieczne wakacje" jest organizowany konkurs plastyczny

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody niespodzianki, między innymi komputer przenośny typu tablet!

Akcja trwa od 1 czerwca do 30 września 2012 roku.

Więcej informacji o akcji i konkursie "Moje bezpieczne wakacje 2012" można znaleźć na stronie akcji www.bezpiecznewakacje.pl

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Ogłoszenie stopni alarmowych na terenie całego kraju
    Biuro Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Nysie informuje, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 6 z dnia 17 stycznia...
  • Kto dostanie Trytona?
    Znamy już nominowanych do najbardziej prestiżowej nyskiej statuetki. Kapituła wybrała kandydatów do nagrody Trytona Nyskiego. Uroczysta gala, podczas której poznamy laureata statuetki odbędzie się 22 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 125 gości 
LOGOWANIE