Finał wojewódzki w SP3 Nysa i brązowy medal naszych złotych chłopców !!!

Brązowy medal w dwa ognieFinał wojewódzki w SP3 Nysa i brązowy medal naszych złotych chłopców!!!

W dniu 08 marca po raz pierwszy w historii nasza szkoła była organizatorem finału wojewódzkiego w dwa ognie. Aktualni mistrzowie województwa w Małym Olimpijczyku, czyli chłopcy z rocznika 2011, jak burza przeszli wcześniejsze trzy etapy rozgrywek w dwa ognie, zostawiając w polu 10 innych placówek z całego województwa.
Finałowe zawody, które przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, otworzyła wicedyrektor naszej szkoły pani Agnieszka Kret. Wstęp i zakończenie uświetniły także nasze urocze cheerleaderki z 4a pod wodzą pani Aleksandry Król-Kassan.

cheeleders
W wyniku rywalizacji sportowej zawody zakończyliśmy z brązowym medalem, finalnie plasując się na trzecim miejscu w województwie w rywalizacji w dwa ognie.

Mistrzem województwa została PSP 2 z Opola a srebrne medale przypadły PSP 9 z Kędzierzyna-Koźla. III miejsce to świetny wynik sportowy chłopców, którzy do samego finału przystąpili osłabieni brakiem kontuzjowanych Dawida Dąbrowskiego i Dawida Cieślika.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

ceremonia