Półfinały województwa I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w dwa ognie

dwa ognie pierwsze iejsce 2Półfinały województwa I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w dwa ognie

W Opolu odbyły się zawody w dwa ognie w kategorii dziewcząt, natomiast w Niemodlinie rozegrano turniej chłopców. Obie nasze reprezentacje po wcześniej wygranych etapach: miejsko-gminnym i powiatowym przystąpiły do trzeciego etapu z mocną nadzieją na awans do ścisłego finału województwa. Jako pierwsze rywalizowały nasze zdolne dziewczęta, które w rywalizacji z Brzegiem odniosły wygraną 15:10, następnie po zaciętej walce przegrały niestety z gospodarzem czyli Opolem 9:12. Tym samym zakończyły kończyły rywalizację na V miejscu w województwie.
Kolejnego dnia rywalizowali chłopcy i -jak się okazało po remisowym wyniku 19:19 z Opolem- stanęli na wysokości zadania, wygrywając dwa kolejne spotkania z Komprachcicami i gospodarzami z Niemodlina.

ZATEM MAMY I miejsce i FINAŁ WOJEWÓDZTWA u nas w szkole !!!

Zespoły przygotowywane były przez panią Aleksandrę Król-Kassan i pana Przemka Kaczmarczyka.

Gratulujemy i czekamy na organizację finału w SP 3 NYSA.