Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

PIKNIK Z FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Zarząd Województwa Opolskiego zaprosił dwóch uczniów naszej szkoły – Jakuba Kreta z klasy I b i Miłosza Łaskiego z klasy IIIc –  do udziału w „Pikniku z Funduszami Europejskimi”, który odbył się 17 czerwca 2012 r. na opolskim rynku. Wydarzenie zorganizowane było z okazji obchodów Święta Województwa Opolskiego oraz Dnia Dziecka, a także Święta Unii Europejskiej oraz w związku z obchodami Roku Korczakowskiego i Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. Organizatorem pikniku był Zarząd Województwa Opolskiego. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym. Do występu na scenie ustawionej na Rynku w Opolu zaproszone były takie gwiazdy jak  Kamil Bednarek oraz Majka Jeżowska.Podczas pikniku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, który skierowany był do dzieci z klas I – III szkół podstawowych. Tematem konkursu była wybrana przygoda Króla Maciusia, bohatera twórczości Janusza Korczaka.

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu,  bowiem nosząc imię Janusza Korczaka, nie wyobrażaliśmy sobie, by nie podjąć tego wyzwania. Na konkurs wysłaliśmy kilkanaście prac uczniów z kilku klas I – III. Cieszymy się bardzo, że aż dwie spośród 150 nadesłanych na konkurs prac zostały zauważone, a ich autorzy docenieni.

Jakub Kret z klasy I b zdobył drugie miejsce w konkursie,

a Miłosz Łaski z III c – wyróżnienie.

Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 206
    Tym razem w filmowym podsumowaniu tygodnia powiemy m.in. o planowanych nasadzeniach drzew przy Celnej, Wrocławskiej i Kolejowej, rozbudowie wybiegu dla psów, a także o zakupie 2 autobusów elektrycznych i głosowaniu miast w konkursie Coca Coli.
  • Ciężarówka Coca-Coli ponownie w Nysie? Głosujmy!
    Dwa lata temu słynna ciężarówka Coca-Coli odwiedziła nasze miasto i przyciągnęła prawdziwe tłumy. Czy teraz będzie podobnie? To zależy także od nas.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 
LOGOWANIE