SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁASZA KONKURS

SZKOŁA W OBIEKTYWIE

WSZYSCY UCZNIOWIE CHCĄCY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE POWINNI DOSTARCZYĆ ZROBIONE PRZEZ SIEBIE ZDJĘCIE W FORMACIE 10x15 LUB NA NOŚNIKU (NP. PŁYTA, PEN-DRIVE) DO 24 KWIETNIA DO OPIEKUNÓW SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO: p. Alicji Rejdak-Bułki lub p. Piotra Bułki

KAŻDY UCZEŃ MOŻE ZGŁOSIĆ DO KONKURSU NIEOGRANICZONĄ LICZBĘ ZDJĘĆ!!!

ZDJĘCIA MOGĄ PRZEDSTAWIAĆ BUDYNEK SZKOŁY ORAZ JEGO OTOCZENIE, LEKCJE, ZAJĘCIA DODATKOWE LUB GRUPY UCZNIÓW.

NAJLEPSZE PRACE ZOSTANĄ NAGRODZONE.

ZDJĘCIA NA LEKCJACH I ZAJĘCIACH MOGĄ BYĆ ROBIONE TYLKO PO UZYSKANIU ZGODY OD NAUCZYCIELA.

• Rekrutacja do Policji
    Nyska Policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie. Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Jeśli uważasz, że to służba dla...
  • Cleo w Hali Nysa
    23 lutego w Hali Nysa wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, Cleo. Jej klipy na YouTube osiągają nawet kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a piosenki nie schodzą z czołówek radiowych list przebojów.