SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁASZA KONKURS

SZKOŁA W OBIEKTYWIE

WSZYSCY UCZNIOWIE CHCĄCY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE POWINNI DOSTARCZYĆ ZROBIONE PRZEZ SIEBIE ZDJĘCIE W FORMACIE 10x15 LUB NA NOŚNIKU (NP. PŁYTA, PEN-DRIVE) DO 24 KWIETNIA DO OPIEKUNÓW SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO: p. Alicji Rejdak-Bułki lub p. Piotra Bułki

KAŻDY UCZEŃ MOŻE ZGŁOSIĆ DO KONKURSU NIEOGRANICZONĄ LICZBĘ ZDJĘĆ!!!

ZDJĘCIA MOGĄ PRZEDSTAWIAĆ BUDYNEK SZKOŁY ORAZ JEGO OTOCZENIE, LEKCJE, ZAJĘCIA DODATKOWE LUB GRUPY UCZNIÓW.

NAJLEPSZE PRACE ZOSTANĄ NAGRODZONE.

ZDJĘCIA NA LEKCJACH I ZAJĘCIACH MOGĄ BYĆ ROBIONE TYLKO PO UZYSKANIU ZGODY OD NAUCZYCIELA.

• Uwaga na sily wiatr
    IMGW-PIB przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z zachodu.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 209
    Dziś specjalnym gościem Nyskiej Kroniki Filmowej będzie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. Powiemy też o finałowej gali akcji Przedszkolak ratuje, Trytonie Nyskim i o tym jak będzie przebiegał ruch w centrum Nysy, już po...