Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Gminny Konkurs Recytatorski "Nysa w Poezji"

W sobotę 24 marca, jak co roku gościliśmy w naszej szkole miłośników poezji oraz młodych, zdolnych recytatorów. Zebranych gości oraz uczestników powitała pani dyrektor Maria Wiercigroch. Uczennica kl. IIIa Alicja Winiarska śpiewając piosenkę o wiośnie, wprowadziła zgromadzonych w radosny nastrój. Konkurs był bardzo emocjonujący, a wykonania utworów stały na wysokim poziomie. Jury, któremu przewodniczyła pani Iwona Gajderowicz-Brach oraz  przedstawicielki nyskich twórców: pani Oleksa Zacharska i pani Romana Klubowicz, musiało podjąć niełatwą decyzję.

Gdy ustały konkursowe zmagania, a jury udało się na obrady, odbyło się krótkie spotkanie z panią Wioletta Zatylną, nauczycielką naszej szkoły, autorką niedawno wydanej książki pt. "Klątwa karłowatych mnichów".

Za rok kolejna XIII edycja konkursu, która - w co gorąco wierzymy - na pewno nie będzie pechowa. A więc do zobaczenia! (fotogaleria)

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Poczwórna dawka humoru w Hali Nysa
    Już w najbliższą sobotę uderzy nas poczwórna dawka humoru. To może oznaczać tylko jedno - znakomite skecze, gagi, wybuchy  śmiechu i powiedzonka, które na stałe wejdą do naszego języka. 17 listopada w Hali Nysa wystąpią najlepsi polscy kabareciarze.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 153
    Otwarcie miejskiego lodowiska, wielka impreza turystyczna w Nysie, marsz przeciw przemocy i obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości - to główne tematy kroniki. W tym odcinku podsumujemy też kadencję Rady Miejskiej i galę Trytona Nyskiego.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 
LOGOWANIE