Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Dzień Otwartych Drzwi w SP 3

24 lutego nasza szkoła po raz kolejny otworzyła swe podwoje dla przyszłych pierwszaków oraz ich rodziców i opiekunów.  Można było obejrzeć całą szkołę, zapoznać się z  naszą ofertą edukacyjną, poznać nauczycieli i wychowawców. Goście spotkali się z dyrekcją naszej placówki, obejrzeli prezentację multimedialną o szkole, a także występy artystyczne uczniów. Następnie wszyscy zwiedzali szkołę. Wielu z przybyłych sześcio i siedmiolatków uczestniczyło w zajęciach otwartych zorganizowanych w salach lekcyjnych oraz na sali gimnastycznej. Szkoła była pięknie udekorowana. Przybyli ze szczególną uwagą podziwiali imponującą kolekcję pucharów i trofeów sportowych oraz nowoczesny sprzęt multimedialny w naszych pracowniach. Mamy nadzieję, że z wieloma małymi gośćmi spotkamy się we wrześniu w nowym roku szkolnym.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Uwaga na sily wiatr
    IMGW-PIB przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z zachodu.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 209
    Dziś specjalnym gościem Nyskiej Kroniki Filmowej będzie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. Powiemy też o finałowej gali akcji Przedszkolak ratuje, Trytonie Nyskim i o tym jak będzie przebiegał ruch w centrum Nysy, już po...
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 142 gości 
LOGOWANIE