Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Konkursu Doodle 4 Google

Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły: "małych i tych dużych", do wzięcia udziału w konkursie plastycznym Doodle 4 Google. Konkurs organizowany jest dla uczniów z całej Polski, a polega on na stworzeniu własnej, artystycznej wizji logo Google.

O doodlach

Doodle – okazjonalne wersje logo na stronie głównej od lat uprzyjemniają wyszukiwanie wszystkim na świecie. Kiedy stworzono pierwszego doodla nikt nie przypuszczał, że staną się one tak popularne i uznane za integralną część wyszukiwarki Google. Obecnie wielu użytkowników z zainteresownaiem czeka na każdego nowego doodla, a niektórzy nawet je kolekcjonują! Doodle znane są jako logo Google zmienione z okazji świąt, rocznic i urodzin sławnych artystów i naukowców. Czy jest to pierwszy dzień wiosny, urodziny Alberta Einsteina, czy 50. rocznica odkrycia kodu DNA, doodlowy zespół Google zawsze znajduje sposób na świętowanie tych wyjątkowych wydarzeń.
Przeważnie firmy nie zmieniają swojego logo, dla Google natomiast jest to częścią wizerunku marki. Zabawa w doodle jest świetnym sposobem składania hołdu sławnym ludziom i zdarzeniom ale także ilustruje kreatywność i innowacyjność firmy.

W związku ze zbliżającą się wizytą w naszym kraju wielu fanów piłki nożnej, tegoroczne zadanie polega na kreatywnej interpretacji zdania „...Pozdrowienia z Polski”.

Zwycięska praca zastąpi logo na stronie głównej Google.pl 8 czerwca, a autor zwycięskiej pracy wygra atrakcyjne nagrody dla siebie oraz szkoły.

Prace mogą być zgłaszane do konkursu do 16 kwietnia 2012 roku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora lub zgłosić się do pani Agnieszki Kret (sala 224).

Zapraszam do zabawy!

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Ogłoszenie stopni alarmowych na terenie całego kraju
    Biuro Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Nysie informuje, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 6 z dnia 17 stycznia...
  • Kto dostanie Trytona?
    Znamy już nominowanych do najbardziej prestiżowej nyskiej statuetki. Kapituła wybrała kandydatów do nagrody Trytona Nyskiego. Uroczysta gala, podczas której poznamy laureata statuetki odbędzie się 22 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 165 gości 
LOGOWANIE