"Wzorowy uczeń"

Podczas uroczystego apelu - 6 marca 2012 r. – po raz pierwszy  w  naszej  szkole  zostały  wręczone  tarcze ,,Wzorowego  ucznia”.  Zostały  one  przyznane  przez wychowawców klas I – III na podstawie przyjętego przez Radę Pedagogiczną regulaminu oraz po skonsultowaniu  oceny zachowania ucznia ze wszystkimi nauczycielami uczącymi w danej klasie i w szkole.

TARCZE - ,,WZOROWY UCZEŃ” – OTRZYMALI:

KLASA I A: Krzysztoń Jagoda, Halikowski Stanisław, Suska Małgorzata, Zając Natalia, Zabilska Katarzyna, Greszczuk Rafał, Ramota Amelia, Nowak Krzysztof.

KLASA I B: Bielecka Ola, Dereń Julia, Gontarz Klaudia, Jończy Mateusz, Galiński Michał, Kłopot Adam, Kret Jakub, Kujda Oliwia, Burczyńska Wiktoria, Michałowicz Nikola, Szatkowska Alicja, Słobodzian Nina, Szelwach Zofia.

KLASA I C: Kłopot Jakub, Marfiany Jakub, Owczarek Wiktoria, Steciuk Alicja, Stanilewicz Dominik.

KLASA II A: Ćwirzeń Amelia, Pańczyk Matylda, Swatowska Katarzyna, Szepielak Mirella, Zabilski Stefan.

KLASA II B: Kłusek Nikola, Kocierz Joanna, Miłek Aleksandra, Nocoń Jakub, Nocoń Kacper, Prus Zuzanna, Raszczuk Michał, Sroka Natalia, Stancelewska Julia.

KLASA II C: Bednarz Urszula, Sinicka Julia, Sukiennik Szymon, Wilk Karolina.

KLASA III A: Bagrowska Wiktoria, Bilkiewicz Martyna, Hnatów Amelia, Hatala Wiktoria, Jakubowska Martyna, Kąkol Natalia, Kocierz Paweł, Łęska Natalia, Tomaszewska Alicja.

KLASA III B: Mróz Ewelina, Zając Karolina, Chmura Kornelia, Mętel Małgorzata, Piwowar Emilia, Strama Nikola, Tomiczek Karolina, Myczewska Karolina, Rajczyk Bartosz, Żuliński Dawid.

KLASA III C: Klimczak Patryk, Kozubska Oliwia, Łaski Miłosz, Owczarek Weronika, Rajczyk Kamila, Rudnicka Natalia, Tatarczak Krzysztof, Wolańska Klaudia, Smoleń Emilia.