Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

CO JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE? WARTOŚCI JANUSZA KORCZAKA W SZKOLE XXI WIEKU

Celem konkursu jest uświetnienie ogólnopolskich obchodów Roku Janusza Korczaka. Ma on popularyzować myśl korczakowską w oświacie – wychowanie i edukację oparte na wartościach, wzajemnym szacunku i tolerancji.
Konkurs ma także sprzyjać pobudzeniu idei sumienia i autoodpowiedzialności społecznej u dzieci i młodzieży dzięki zaangażowaniu nauczycieli oraz specjalnym lekcjom przekazującym im główne przesłanie Janusza Korczaka: wiarę w to, że każde dziecko jest istotą społeczną mającą swoje prawa.

Konkurs odbędzie się w czterech kategoriach wiekowych:
- uczniowie klas I-III szkół podstawowych
- uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych
- uczniowie gimnazjów
- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych

Prace mogą być zgłaszane do konkursu do dnia 9 marca 2012 roku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora lub zgłosić się do pani Agnieszki Kret (sala 224).

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Ogłoszenie stopni alarmowych na terenie całego kraju
    Biuro Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Nysie informuje, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 6 z dnia 17 stycznia...
  • Kto dostanie Trytona?
    Znamy już nominowanych do najbardziej prestiżowej nyskiej statuetki. Kapituła wybrała kandydatów do nagrody Trytona Nyskiego. Uroczysta gala, podczas której poznamy laureata statuetki odbędzie się 22 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 130 gości 
LOGOWANIE