Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Jasełka 2011

Okres przed świętami Bożego Narodzenia to szczególny czas. To najlepszy moment , aby aby zatrzymać się na chwilę w gonitwie codziennych spraw, przeżyć chwile refleksji i zadumy oraz niezwykłej radości z okazji przyjścia na świat Zbawiciela. O tym wszystkim przypomnieli nam najmłodsi uczniowie naszej szkoły, którzy pod opieką pani Danuty Kurzei oraz Jolanty Bury przygotowali wzruszające przedstawienie jasełek. Dzieci z klas  Ia oraz IIb odegrały swoje role jak profesjonalni aktorzy, chwytając za serca wszystkich widzów. Towarzyszące im kolędy w wykonaniu chórku szkolnego przygotowanego przez panią Jagodę Marfiany wspaniale dopełniły widowisko. W tegorocznych jasełkach każdy mógł  odnaleźć własny sens Bożego Narodzenia.
 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Rekrutacja do Policji
    Nyska Policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie. Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Jeśli uważasz, że to służba dla...
  • Cleo w Hali Nysa
    23 lutego w Hali Nysa wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, Cleo. Jej klipy na YouTube osiągają nawet kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a piosenki nie schodzą z czołówek radiowych list przebojów.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 163 gości 
LOGOWANIE