Wygrywamy w Krakowie !!!

krakow1

Wygrywamy w Krakowie!!!

W dniach 03-05 września nasi najzdolniejsi siatkarsko uczniowie i absolwenci z rocznika 2007 wzięli udział w silnie obsadzonym turnieju piłki siatkowej młodzików w Krakowie!
W zawodach uczestniczyło jeszcze 7 zespołów realizujących program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, m.in. z Warszawy, Będzina, Lubina czy samego Krakowa.

Spisaliśmy się wspaniale!!! Odnosząc siedem zwycięstw, pokonaliśmy wszystkie drużyny biorące udział w turnieju!!!

Za I miejsce w tym prestiżowym turnieju, oprócz pamiątkowego pucharu i wielu słów uznania, każdy członek drużyny otrzymał pamiątkową koszulkę i piękny plecaczek.
Warto nadmienić, że impreza była obserwowana prze trenera reprezentacji Polski pana Artura Łozę oraz szefa wyszkolenia pana Zbigniewa Krzyżanowskiego.
Chłopcy mieli też okazję przeżyć na żywo ogromne emocje podczas spotkania Mistrzostw Europy, kibicując polskim siatkarzom w wygranym 3:2 starciu z Serbami.
W skład zwycięskiej drużyny wchodzili: Żarów Kajetan, Skowron Marcel, Piegza Wiktor, Stancelewski Szymon, Kaszowski Łukasz/SP2 Nysa/, Janik Kamil, Chrobak Mateusz oraz nasi absolwenci Tomasz Ciastoń i Wiktor Kluczny.
Mamy przyjemność poinformować, że w tym samym turnieju w barwach reprezentacji Polski U14 /w kategorii starszej/ wystąpił także nasz były uczeń Jakub Olejniczak, zbierając bardzo pochlebne recenzje.
Trenerem prowadzącym zespół na turnieju był: pan Przemysław Kaczmarczyk, a ogromny wkład w wyszkolenie i wychowanie tych zdolnych dzieciaków wnieśli pani Ewa Strukowska oraz pan Paweł Satora.
Zdobycie I miejsca w krakowskim turnieju potwierdza, iż ci zdolni uczniowie nieprzypadkowo w czerwcu sięgnęli po Tytuł Mistrza Polski w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

krakow2