AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI będzie przez najbliższy rok szkolić 20 uczniów naszej szkoły w zakresie tajników języków, zagadek matematycznych, sekretów historii i innych przedmiotów. Czym jest to przedsięwzięcie i dlaczego zaangażowani w nie ludzie to bohaterowie można się dowiedzieć między innymi tu: akademiaprzyszlosci.org.pl. Naprawdę warto sprawdzić!

• Uwaga na sily wiatr
    IMGW-PIB przewiduje wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z zachodu.
  • Nyska Kronika Filmowa - odc. 209
    Dziś specjalnym gościem Nyskiej Kroniki Filmowej będzie selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. Powiemy też o finałowej gali akcji Przedszkolak ratuje, Trytonie Nyskim i o tym jak będzie przebiegał ruch w centrum Nysy, już po...