Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Bal na Olimpie

22 listopada w progi naszej szkoły ponownie zawitali bogowie, boginie, muzy, nimfy i herosi, którzy przybyli na doroczny "Bal na Olimpie". W pięknie udekorowanej sali uczniowie klas piątych, uważnie obserwowani przez wzruszonych i podekscytowanych rodziców, zaprezentowali mitologiczne postacie, które wylosowali miesiąc wcześniej. Prezentacje zostały perfekcyjnie przygotowane i przedstawione licznie zgromadzonej publiczności. Każde wystąpienie nagradzano hucznymi oklaskami. Pomimo tremy wszyscy znakomicie sprostali niełatwemu zadaniu, jakim było przybliżenie widzom mitologicznych bohaterów. Po prezentacji wszyscy udali się na przygotowany przez rodziców poczęstunek. Po czym wspaniale bawili się na balu. Wybrano również Miss i Mistera oraz Króla i Królową Balu. Po raz kolejny okazało się, że zabawa doskonale służy nauce. Piątoklasistom z pewnością na długo pozostaną w pamięci wiadomości, które poznali przy okazji przygotowań do mitologicznej zabawy. (fotogaleria)

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Ogłoszenie stopni alarmowych na terenie całego kraju
    Biuro Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Nysie informuje, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 6 z dnia 17 stycznia...
  • Kto dostanie Trytona?
    Znamy już nominowanych do najbardziej prestiżowej nyskiej statuetki. Kapituła wybrała kandydatów do nagrody Trytona Nyskiego. Uroczysta gala, podczas której poznamy laureata statuetki odbędzie się 22 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 97 gości 
LOGOWANIE