Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Wieczór autorski Wioletty Zatylnej

Jeżeli lubisz czereśnie…

Jeżeli kręcą cię historie z leciutkim odlotem…

Jeżeli nie nazbyt poważnie podchodzisz do życia…

Jeżeli wierzysz w klątwy…

Jeżeli jesteś osobą z poczuciem humoru, dystansem do rzeczywistości, kochasz stare filmy, magiczne miejsca i soczyste czereśnie mamy zaszczyt zaprosić Cię na wieczór autorski Wioletty Zatylnej promujący jej debiutancką książkę pt. „Klątwa karłowatych mnichów”, który odbędzie się 16 listopada 2011r. o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Nysie.

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Rekrutacja do Policji
    Nyska Policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie. Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Jeśli uważasz, że to służba dla...
  • Cleo w Hali Nysa
    23 lutego w Hali Nysa wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, Cleo. Jej klipy na YouTube osiągają nawet kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a piosenki nie schodzą z czołówek radiowych list przebojów.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości 
LOGOWANIE