DRODZY RODZICE!

dyrekcja2021

DRODZY RODZICE!

Za nami niełatwy czas. Rok oddalenia, niepokoju, trudnych decyzji. Wierzymy, że nie był to czas stracony. Zdobyliśmy nowe doświadczenia, sprostaliśmy wielu wyzwaniom, pokonaliśmy nieprzewidziane trudności. WSPÓLNIE daliśmy radę! Dlatego chcemy dziś Wam podziękować. Za cierpliwość, życzliwość i wsparcie. Za to, że każdego dnia byliście przy swoich dzieciach, gdy nas czasami zabrakło. Za to, że widzieliście w nas nie tylko nauczycieli, ale i ludzi. Za zrozumienie. Za współpracę. Za to, że możemy na was liczyć, gdy trzeba zmierzyć się ze smokiem.
„Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego, aby się wznieść, musimy trzymać się razem” – dziękujemy, że to rozumiecie.

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE

„Urodzeni pod Wielkim Wozem
Spotkamy się na kilka lat.
A jutro na Wielkim Wozie
Powędrujemy w świat”

Cudownych, beztroskich dni; niezmierzonych dróg; otwartych przestrzeni; rozmów do świtu; zachwytów o poranku i spotkań pod rozgwieżdżonym niebem, po prostu niezapomnianych wakacji!!!