Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Dni kultury angielskiej i amerykańskiej

27 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach „Dni kultury angielskiej i amerykańskiej” organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie. Uczniowie klasy V A dumnie reprezentowali nie tylko naszą szkołę ale wszystkie nyskie szkoły podstawowe w konkursie teatralnym. Najmłodsi uczestnicy przedsięwzięcia dali z siebie wszystko by ich przedstawienie „Puss in boots” (Kot w butach), które było pierwszą sztuką tego dnia, spodobało się widowni. Po swoim występnie obejrzeli pozostałe przedstawienia:

"Nobody Famous" - Gimnazjum nr 1 w Nysie;

"Little Red Riding Hood" - Diecezjalne Gimnazjum w Nysie;

"No One Loves the Dragon" - Diecezjalne Liceum Humanistyczne;

"Giovanni's café" - I Liceum Ogólnokształcące Carolinum)

Po zaprezentowaniu wszystkich grup nasi młodzi aktorzy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Po występie zgodnie stwierdzili, że za rok z chęcią wystąpią w kolejnym anglojęzycznym projekcie teatralnym.

W przedstawieniu udział wzięli:

Karolina Gawłowska, Małgorzata Kocierz, Kornelia Woźniak, Łukasz Chabecki, Patryk Grubiak, Kacper Kulpa, Przemysław Robak.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Rekrutacja do Policji
    Nyska Policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie. Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Jeśli uważasz, że to służba dla...
  • Cleo w Hali Nysa
    23 lutego w Hali Nysa wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, Cleo. Jej klipy na YouTube osiągają nawet kilkadziesiąt milionów wyświetleń, a piosenki nie schodzą z czołówek radiowych list przebojów.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 207 gości 
LOGOWANIE