Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

Dni kultury angielskiej i amerykańskiej

27 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach „Dni kultury angielskiej i amerykańskiej” organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie. Uczniowie klasy V A dumnie reprezentowali nie tylko naszą szkołę ale wszystkie nyskie szkoły podstawowe w konkursie teatralnym. Najmłodsi uczestnicy przedsięwzięcia dali z siebie wszystko by ich przedstawienie „Puss in boots” (Kot w butach), które było pierwszą sztuką tego dnia, spodobało się widowni. Po swoim występnie obejrzeli pozostałe przedstawienia:

"Nobody Famous" - Gimnazjum nr 1 w Nysie;

"Little Red Riding Hood" - Diecezjalne Gimnazjum w Nysie;

"No One Loves the Dragon" - Diecezjalne Liceum Humanistyczne;

"Giovanni's café" - I Liceum Ogólnokształcące Carolinum)

Po zaprezentowaniu wszystkich grup nasi młodzi aktorzy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe. Po występie zgodnie stwierdzili, że za rok z chęcią wystąpią w kolejnym anglojęzycznym projekcie teatralnym.

W przedstawieniu udział wzięli:

Karolina Gawłowska, Małgorzata Kocierz, Kornelia Woźniak, Łukasz Chabecki, Patryk Grubiak, Kacper Kulpa, Przemysław Robak.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ARCHIWUM (do dnia 25.09.2016r)

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

http://sp1nysa.wodip.opole.pl/monitoring/obiekt_monitorowany6.jpg

AKADEMIA S.O.S.

NASZE MIASTO
  • Ogłoszenie stopni alarmowych na terenie całego kraju
    Biuro Bezpieczeństwa Urzędu Miejskiego w Nysie informuje, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) podpisał Zarządzenie nr 6 z dnia 17 stycznia...
  • Kto dostanie Trytona?
    Znamy już nominowanych do najbardziej prestiżowej nyskiej statuetki. Kapituła wybrała kandydatów do nagrody Trytona Nyskiego. Uroczysta gala, podczas której poznamy laureata statuetki odbędzie się 22 lutego 2020 r. o godz. 18.00 w Nyskim Domu Kultury.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 146 gości 
LOGOWANIE