Coś z niczego

czyli zrób to sam
O NAS
Jakub

UCZESTNICY KOŁA "Coś z niczego" - rok szkolny 2016/2017

Nasze  zajęcia odbywają się w poniedziałki w godz. 14.30-15.20 w sali 224, czasami nasze spotkania przedłużają się, ale tylko wtedy kiedy mamy taką potrzebę,  np. wychodzimy w teren, aby szukać inspiracji, pozyskać materiały do swoich prac, a także wtedy kiedy chcemy się podzielić swoimi pracami i osiągnięciami.

 
Monika

SZKOLNE KOŁO "Coś z niczego"

Strona szkolnego koła „Coś z niczego”  powstała w ramach udziału Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie w projekcie „Edukacja ku przyszłości” realizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym.  W ramach tego projektu realizowane są trzy podprojekty. Nasza szkoła uczestniczy w projekcie „Nowe Technologie na Usługach Edukacji”, w którym 4 grupy uczniów wraz z opiekunem realizują zadania projektu.

 
Eliza

UCZESTNICY KOŁA "Coś z niczego"

Nasze  zajęcia odbywają się w czwartki w godz. 13.30-14.30 w sali 06, czasami nasze spotkania przedłużają się do 15.15, ale tylko wtedy kiedy mamy taką potrzebę,  np. wychodzimy w teren, aby szukać inspiracji, pozyskać materiały do swoich prac, a także wtedy kiedy chcemy się podzielić swoimi pracami i osiągnięciami.

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

ZAPRASZAMY

Zapraszamy wszystkich, którzy tak jak my, szukają pomysłu na miłe, ale i twórcze spędzenie wolnych chwil, chcą się realizować i rozwijać w artystycznym działaniu i  POZNAWAĆ RÓŻNE TECHNIKI TWÓRCZE. mając okazję spróbować czegoś nowego...

Powrót O NAS