Coś z niczego

czyli zrób to sam
Monia

Kamyczki szczęścia

Ostatnio na kółku, pani wymyśliła, że zrobimy kamyczki szczęścia. Wybrałyśmy się więc na spacer, aby poszukać gładkich kamieni o ciekawych kształtach.

Po powrocie trzeba było je dokładnie umyć i wysuszyć. Następnie całe kamienie malowałyśmy na biało, a gdy wyschły, smarowałyśmy je specjalnym klejem do decoupage. Na nie dawałyśmy wybrany wzór wycięty z serwetki i delikatnie nakładałyśmy kolejną warstwę kleju. Później wystarczyło tylko poczekać, aż klej wyschnie i gotowe.

Taki kamyczek dodaje dużo szczęścia w nauce! Polecam!

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

ZAPRASZAMY

Zapraszamy wszystkich, którzy tak jak my, szukają pomysłu na miłe, ale i twórcze spędzenie wolnych chwil, chcą się realizować i rozwijać w artystycznym działaniu i  POZNAWAĆ RÓŻNE TECHNIKI TWÓRCZE. mając okazję spróbować czegoś nowego...

Powrót Kamyczki szczęścia