Coś z niczego

czyli zrób to sam
Wiki

Szukajcie, a znajdziecie

W poniedziałek uczestnicy Koła  „ COŚ Z NICZEGO” działającego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nysie  wraz ze swoją  opiekunką  panią  Agnieszką  udali się do miasta w celu pozyskania różnych materiałów przydatnych do pracy na zajęciach. Odwiedziliśmy wiele sklepów i miejsc.

Najpierw udaliśmy się autobusem do kwiaciarni KWIATEX, której właścicielka od dłuższego czasu zbierała resztki artykułów. Podarowała nam między innymi tasiemki, kokardy, ozdobne papiery oraz wiele innych „gadżetów”. Mogłyśmy wykonywać zdjęcia bukietów i ozdobnych przedmiotów.

Następnie udałyśmy się do pasmanterii, gdzie kupiłyśmy wstążki, cekiny, koraliki  i dekoracje, które również będziemy mogły wykorzystać podczas zajęć.

 

Na koniec odwiedziłyśmy sklep hobbystyczny „Fimo”.  Nabyłyśmy tam kolorowy filc oraz kwiatki do dekorowania torebek, które będziemy wykonywać na Dzień Matki w prezencie dla naszych mam. Zaopatrzyłyśmy się również w klej i materiały do decoupage. Właścicielka tego sklepu opowiadała nam o przeróżnych artystycznych dziedzinach: między innymi o filcowaniu,  „tworzeniu” biżuterii, decoupage. Pokazywała nam wykonane przez siebie prace i przedmioty.


Panie pracujące we wszystkich odwiedzonych przez nas sklepach udzieliły nam wielu cennych porad.

Czekając na autobus, miałyśmy chwilę czasu, więc poszłyśmy na lody. Wsiadłyśmy do autobusu i pojechałyśmy do szkoły, bogatsze o nowe doświadczenia i z głowami pełnymi pomysłów do wykorzystania na naszym kółku.

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

ZAPRASZAMY

Zapraszamy wszystkich, którzy tak jak my, szukają pomysłu na miłe, ale i twórcze spędzenie wolnych chwil, chcą się realizować i rozwijać w artystycznym działaniu i  POZNAWAĆ RÓŻNE TECHNIKI TWÓRCZE. mając okazję spróbować czegoś nowego...

Powrót Szukajcie, a znajdziecie