Coś z niczego

czyli zrób to sam
AKTUALNOŚCI
Wiki

Wizyta w zakładzie krawieckim

Dnia 26 kwietnia 2012 odbyło się kolejne zajęcia w terenie. Tym razem udałyśmy się do Atelier Krawieckiego Piu Bella znajdującego się nieopodal naszej szkoły.

 
Monia

Kamyczki szczęścia

Ostatnio na kółku, pani wymyśliła, że zrobimy kamyczki szczęścia. Wybrałyśmy się więc na spacer, aby poszukać gładkich kamieni o ciekawych kształtach.

 
Monia

Wielkanocne pisanki


 Na Wielkanoc przygotowałyśmy piękną ozdobę  na stół, jaja z cekinów. W tym celu udałyśmy się do sklepu  "Fimo" i kupiłyśmy  potrzebne nam materiały m.in. styropianowe jaja, wstążki, dużo kolorowych cekinów i szpilki.

 
Wiki

Szukajcie, a znajdziecie

W poniedziałek uczestnicy Koła  „ COŚ Z NICZEGO” działającego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Nysie  wraz ze swoją  opiekunką  panią  Agnieszką  udali się do miasta w celu pozyskania różnych materiałów przydatnych do pracy na zajęciach. Odwiedziliśmy wiele sklepów i miejsc.

 

„Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona.”
Albert Einstein

 

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

ZAPRASZAMY

Zapraszamy wszystkich, którzy tak jak my, szukają pomysłu na miłe, ale i twórcze spędzenie wolnych chwil, chcą się realizować i rozwijać w artystycznym działaniu i  POZNAWAĆ RÓŻNE TECHNIKI TWÓRCZE. mając okazję spróbować czegoś nowego...

Powrót